f

HAKKIMIZDA

AKIN ZEMİN; 2003 yılından bu güne hizmet verem firmamız 2010 yılında Akın Zemin yapı sistemleri olarak uzman kadrosuyla müşterilerine sağlıklı ve kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden "Akın Zemin Yapı Sistemleri" bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Hizmet halkamızın içinde;

Pvc zemin kaplamaları, lamine zemin kaplamaları, laminant zemin kaplamaları ve karo halı zemin kaplamaları yer almaktadır.

Referanslarımız yaptığımız işlerin kalite ve kusursuzluğunu ortaya koymaktadır. Amacımız;

Misyon;
Uygulamalarda en iyi sonuca ulaşabilmek için, müşterilerimizin zamanını iyi değerlendirmek ve çalışma programındaki özen ve itinaya dikkat etmektir. Firmamız için en önemli Müşteri Memnuniyeti'dir. Müşteri memnuniyetinin ürün ve hizmeti satarken gösterilen güler yüz ile sınırlı kalmadığı aynı zamanda uygulama kalitesinde mükemmelliği sağlayarak mümkün olduğunun bilincindeyiz.

Vizyon;
Firmamızın siz değerli müşterilerine sunmuş olduğu ürünlerin tümü standart gereği olması gereken belgelere sahip, kaliteli, dayanıklı ve üretici firmaların garantisi altına alınmaktadır.

Taahhutlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

pvc zemin kaplamaları,karo  halı  sistemleri,yükseltilmiş döşeme,yükseltilmiş döşeme fiyatları, karo  halı  sistemleri,  yükseltilmiş zemin kaplama fiyatları  döşeme, yükseltilmiş döşeme fiyatları, epoksi zemin, pvc zemin yükseltilmiş döşeme sistemleri ayakları imalatı